Vyčkejte prosím, než se načte obrázek...

Holubí zábrany Praha

Hrotový systém | Síťový systém | Příklady ošetření lodžií, světlíku, okna síťovým systémem

Bezpečná ochrana Vaší fasády, střechy, světlíků, říms či parapetů a dalších nepřístupných míst proti nežádoucímu ptactvu (hrotový případně síťový systém). Holubí zábrany od specialisty firmy Kraupner. Nepotřebujeme ani lešení, ani stavební plošiny. Montáž zajistíme pomoci horolezecké techniky [ výškové práce ]

Univerzální hrotový systém H111 je vhodný pro represivní ošetření úzkých říms do šíře 50mm nebo tenkých konstrukčních prvků a reklamních tabulí do 30mm. Tyto holubí zábrany ptactvo na římsu nepustí.

Jako preventivní ošetření se používá pro ošetření méně osídlených širokých říms nebo ošetření okrajů střech, kde zabrání usedání holubů na kraj střechy a tím i znečištění prostoru pod okrajem. Velmi často jej můžete využít pro uzavření úzkých štěrbin do šíře 110mm.

Něco málo o materiálu:

Základní pásek je vyroben ze značkového UV stabilního polykarbonátu (MAKROLON) a hroty ze značkové švédské nerezové pružinové oceli s pevností cca 1950 Mpa a průměrem 1,3 mm.

Kvalitu použitých materiálů potvrzuje dlouhodobá odolnost proti UV záření, pásek nežloutne, nerozpadá se a hroty zůstávají rovné. Pro výrobu hrotů je použita špičková technologie řízená počítačem. Základní pásek obsahuje 24 upínacích míst a snadno kopíruje nerovnosti podkladu.

Hrotový systém BLUE&RED LINE

Modrá řada - represivní ošetření ploch do 180mm , preventivní do 260mm

Kraupner - Holubí zábrany, ilustrativní obrázek plochy do 50mm
Kraupner - Holubí zábrany, ilustrativní obrázek plochy do 100mm
Kraupner - Holubí zábrany, ilustrativní obrázek do 10mm / okapový žlab
Kraupner - Holubí zábrany, ilustrativní obrázek do 80mm / okapový žlab
Kraupner - Holubí zábrany, ilustrativní obrázek do 180mm / hřeben
Kraupner - Holubí zábrany, ilustrativní obrázek plochy do 110mm
Kraupner - Holubí zábrany, ilustrativní obrázek plochy do 160mm
Kraupner - Holubí zábrany, ilustrativní obrázek plochy do 200mm
Kraupner - Holubí zábrany, ilustrativní obrázek plochy do 200mm
Kraupner - Holubí zábrany, ilustrativní obrázek plochy do 250mm
Kraupner - Holubí zábrany, ilustrativní obrázek plochy do 100mm

Červená řada - represivní ošetření ploch do 300mm

Kraupner - Holubí zábrany, ilustrativní obrázek plochy do 200mm
Kraupner - Holubí zábrany, ilustrativní obrázek plochy do 250mm
Kraupner - Holubí zábrany, ilustrativní obrázek plochy do 300mm
Kraupner - Holubí zábrany, ilustrativní obrázek plochy do 200mm


Síťový systém pro ochranu budov proti ptactvu - holubí zábrany

Síťový systém je jediná 100% účinná ochrana lodžií, balkónů, světlíků a ochozů věží.

Síť je upevněna kolem obvodu prostoru pomocí pružného ocelového rámu, který se skládá z ocelových oček upnutých do plastových hmoždinek a kterým je protaženo ocelové lanko napnuté pomocí napínacího šroubu.

K takto vytvořenému rámu, který je schopen přesně kopírovat obvod se připne speciálními kleštěmi a hliníkovými sponkami síť. Materiál ocelového rámu může být z nerezové nebo pozinkované oceli.

Systém je diskrétní a ze země jsou tyto holubí zábrany téměř nepostřehnutelné. Pokud je potřeba, může se použít barva sítě přesně podle podkladu a to bílá, černá nebo kamenná.

Síť má oko 50x50mm a 1mm tenké vlákno a tedy nestíní chráněný prostor.

Síť je možné instalovat díky velkému množství druhů upínacích komponentů na všechny typy podkladů včetně zateplených fasád a ocelových konstrukcí popřípadě lze překrýt celou střechu.

Životnost se pohybuje kolem 10 let, neboť tyto holubí zábrany jsou vyrobeny z UV stabilního polyetylenu.

Příklady ošetření lodžií síťovým systémem

Kraupner - síťovina Detail ukotvení sítě pomocí pružného rámu, který je tvořen očky a lankem napnutým napínákem. Síť je připnuta k lanku hliníkovými sponkami.
Kraupner - síťovina Velmi ekonomické řešení zasíťování celé řady lodžií. Síť je upevněna před zábradlím, aby bylo chráněno před usedáním ptactva a nedocházelo k následnému znečišťování již zasíťovaných lodžií.

Příklady ošetření světlíku

Kraupner - síťovina Ukázka zasíťování světlíku dlouhého 60m a širokého 20m. Takto velká síť musela být podepřena na několika místech lankem o průměru 4mm a celá nosná konstrukce byla prověřena statikem.

Holubí zábrany - příklady ošetření okna

Kraupner - síťovina Detail zasíťování gotického okna. Zde je vidět úžasná schopnost pružného rámu a sítě přizpůsobit se jakémukoliv tvaru.
Kraupner - síťovina Při síťování oken takovýchto tvarů je síť jako první upnuty nahoře a pak se pravidelně vypíná po obou stranách až ke spodnímu okraji. Máte o holubí zábrany zájem? Kontaktujte nás.
Zbavte se holubích exkrementů jednou pro vždy. Kontaktujte nás!

Kontaktujte nás!

Jednoduše nám zanechte svůj e-mail a my Vás budeme kontaktovat.

Věděli jste, že...

Naše další certifikáty a ocenění

Country rádio - reklama

Jak se Vám líbí naše reklama na Country rádiu?

Spolupracujeme

Zateplení, rekonstrukce a izolace střech Protipožární nátěry Zateplení a rekonstrukce fasád O firmě Výškové práce Střešní okna Půdní schody Holubí zábrany Sněhové zábrany Kontakt Odporové kabely do žlabů Solární systémy Nadkrokevní izolace Reference