Vyčkejte prosím, než se načte obrázek...

Protipožární nátěry Praha

Protipožární nátěry se ve své primitivní formě poprvé objevovaly už ve starověku. Ve stavebnictví však tehdy neměly zásadní vliv, zlom přišel až v období po skončení 2. světové války, kdy se začalo hojně využívat ocelových konstrukcí. Protipožární nátěry při vypuknutí požáru zpomalují hoření či tavení konstrukčního materiálu, což ve výsledku může zabránit zhroucení budovy. Tyto nátěry tak zachraňují lidské životy i váš majetek.

Nabízíme protipožární nátěry dřevěných, betonových i ocelových konstrukcí, stejně jako kabeláže. Používáme tzv. intumescentní (zpěňující) nátěry, které v případě vypuknutí požáru a následné chemické reakce vytvářejí na povrchu ošetřeného materiálu izolační vrstvu nehořlavé pěny, jež zabraňuje přehřívání stavební konstrukce.

Bezpečnost by měla být hned na prvním místě. Zařiďte, aby tomu tak skutečně bylo. V případě, že potřebujete s výběrem protipožárního nátěru poradit, nás kontaktujte.

Chraňte svůj majetek i životy nejbližších. Kontaktujte nás!

Kontaktujte nás!

Jednoduše nám zanechte svůj e-mail a my Vás budeme kontaktovat.

Věděli jste, že...

Naše další certifikáty a ocenění

Country rádio - reklama

Jak se Vám líbí naše reklama na Country rádiu?

Spolupracujeme

Zateplení, rekonstrukce a izolace střech Protipožární nátěry Zateplení a rekonstrukce fasád O firmě Výškové práce Střešní okna Půdní schody Holubí zábrany Sněhové zábrany Kontakt Odporové kabely do žlabů Solární systémy Nadkrokevní izolace Reference