Vyčkejte prosím, než se načte obrázek...

Sněhové zábrany Praha

Sněhové zábrany zajišťují, že je v zimě okolo vašeho domu bezpečno. Zabraňují totiž nežádoucím sesuvům velkých hromad sněhu ze střechy, čímž minimalizují riziko újmy na zdraví všech kolemjdoucích. Zábrany navíc umožňují postupné odtávání sněhu do střešních okapů - brání tedy deformaci okapů, ke které dochází při prudkých nárazech sesunutých hromad sněhu do jejich konstrukce.

Instalace sněhových zábran se doporučuje pro všechny šikmé střechy se sklonem vyšším, než 10°. Při jejich návrhu musí být brán v potaz nejen sklon, ale také délka střechy, její tvar a sněhové zatížení dané oblasti. V závislosti na tom se zábrany instalují v jedné nebo více řadách.

Kontaktujte nás v případě, že máte o sněhové zábrany zájem. Navrhneme vhodné řešení pro vaši střechu a provedeme odbornou instalaci zábran.

Kontaktujte nás!

Jednoduše nám zanechte svůj e-mail a my Vás budeme kontaktovat.

Věděli jste, že...

Naše další certifikáty a ocenění

Country rádio - reklama

Jak se Vám líbí naše reklama na Country rádiu?

Spolupracujeme

Zateplení, rekonstrukce a izolace střech Protipožární nátěry Zateplení a rekonstrukce fasád O firmě Výškové práce Střešní okna Půdní schody Holubí zábrany Sněhové zábrany Kontakt Odporové kabely do žlabů Solární systémy Nadkrokevní izolace Reference