Vyčkejte prosím, než se načte obrázek...

Střešní okna Praha

Střešní okna – vaše brána do nového světa. Vychutnávejte si nevšední zážitky při pohledu na divoce tančící mraky, zuřivě běsnící bouřku nebo romantickou noční oblohu plnou hvězd. To vše kdykoliv se vám zachce a navíc z pohodlí vlastního domova. Jak prosté a působivé zároveň.

Střešní okna navíc plní také celou řadu praktických funkcí. Prosvětlují půdní vestavbu a šetří tak energii v porovnání s případem, kdy by půda musela být osvětlena uměle. Dále opticky rozšiřují prostor a působí i jako elegantní dekorativní prvek.

Při výběru dodavatele střešních oken je důležité klást důraz na kvalitu oken i odbornost instalace. Okna musejí splňovat vysoké standardy v oblasti tepelně-izolačních vlastností, být maximálně odolná proti dešti i slunci a navíc je nutné s nimi snadno manipulovat. Všechny zmíněné nároky splňují okna společnosti ANESTA.

V naší nabídce naleznete střešní okna různých výrobců (Velux, Roto) i provedení. Nabízíme dřevěná i plastová okna s různými způsoby otvírání. Neváhejte nás kontaktovat v případě, že si nejste jistí, jaká varianta bude pro vaše potřeby tou nejlepší. Rádi vám poradíme a sestavíme řešení přesně na míru.

Maximální servis a poradenství při montáži střešních oken. Kontaktujte nás!

Kontaktujte nás!

Jednoduše nám zanechte svůj e-mail a my Vás budeme kontaktovat.

Věděli jste, že...

Naše další certifikáty a ocenění

Country rádio - reklama

Jak se Vám líbí naše reklama na Country rádiu?

Spolupracujeme

Zateplení, rekonstrukce a izolace střech Protipožární nátěry Zateplení a rekonstrukce fasád O firmě Výškové práce Střešní okna Půdní schody Holubí zábrany Sněhové zábrany Kontakt Odporové kabely do žlabů Solární systémy Nadkrokevní izolace Reference